مهندس علی قائمی

علی قائمی 

متولد 1377 

دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران

طراح و مدیر وبسایت سیویل 30 و فروشگاه اینترنتی وُمارکت

با سلام 

به وبسایت سیویل 30 خوش آمدید . من علی قائمی طراح و مدیر وبسایت سیویل 30 و فروشگاه اینترنتی وُمارکت هستم.

بنده دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران هستم و خوشحالم که توانستم قدم کوچکی در زمینه رشته عمران بردارم.
اگر بخوام به طور خلاصه درباره هدف و نحوه ایجاد وبسایت سیویل 30 خدمتتون بگم ، در اوایل زمان دانشجویی ، خیلی دنبال کتاب ها ، مقالات ، آیین نامه ها و… در زمینه رشته عمران بودم ولی هیج وقت یه منبع درست و کامل که به طور تخصصی و حرفه ای بخواد همه ضوابط و راهنمایی های لازم رو داشته باشه ، از طرفی خودم تلاش کردم با راه اندازی گروه ها کمی هم به خودم و هم به سایر همکلاسی های خودم راهنمایی لازم رو داشته باشم و خداروشکر بازخورد ها خوب بود و استقبال شد و از طرفی خودم به طراحی وب خیلی علاقه داشتم و تصمیم گرفتم که توی این مسیر قدم بردارم و چندین باز سایت رو ساختم ولی به دلایلی مورد دلخواه هم نبود و ضعف هایی داشت و بعد از مدت ها بالاخره آنچه که دلخواه و کامل بود آماده شد و اکنون در خدمت به شما آماده هست. البته هنوز خیلی خیلی کار داره و باید کامل تر بشه که انشاالله با عنایت خداوند و دعای خیر شما این ایده باعت اتفاقات بهتری خواهد شد.

از همه همراهان و بازدیدکنندگان وبسایت سیویل 30 بسیار سپاسگزارم و خوش حال میشم که اگر انتقاد و پیشنهادی داریم با ما در ارتباط بزارین تا بتوانیم کیفیت خدمات رو ارتقاع بدیم .

👈راستی فروشگاه اینترنتی وُمارکت رو هم آماده کردیم تا بتونید کتاب های عمران رو با بیشترین تخفیف و کمترین هزینه ارسال تهیه کنید.

موفقیت شما آرزوی ماست . انشاالله سلامت و تندرست باشید.

ارادتمند شما علی قائمی 🌹